Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach finalistami XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników!

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że uczniowie klasy 3dt zawodu technik pojazdów samochodowych: Kamil Kozak i Krystian Wnuk zakwalifikowali się do finału XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w dwu kategoriach: młody mechanik oraz młody mechanik motocyklowy!
Nasi reprezentanci w półfinałach zmierzyli się z nie lada konkurencją. Liczba zespołów, które wzięły udział, wynosiła imponujące 6233 czyli aż 12466 uczniów z całego kraju.

Nagrody Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników  to nie tylko prestiżowe tytuły, ale także szansa naszych podopiecznych na zaistnienie w branży motoryzacyjnej na wysokim poziomie.

Serdecznie gratulujemy Kamilowi Kozakowi, Krystianowi Wnukowi oraz nauczycielom, którzy czuwali nad ich przygotowaniem do XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i trzymamy kciuki na kolejnym etapie rywalizacji!

Teraz czas na przygotowania do wielkiego finału!

Przedstawiamy pełną listę finalistów XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2024!