Nasi uczniowie wezmą udział w finale Olimpiady „Buduj z Pasją”

Dnia 14.03.2024 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Lublinie odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady „Buduj z Pasją” – Edycja 2024, której organizatorem jest Stowarzyszenie Edukacji Budowlanej.

W eliminacjach uczestniczyli uczniowie z dziewięciu szkół z Lubelszczyzny, którzy zmierzyli się z zadaniem praktycznym oraz testem obejmującym zagadnienia z zakresu dwóch kwalifikacji: BUD.11 „Wykonywanie robót montażowych, okładzinowych i wykończeniowych” oraz BUD.12 „Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich”.

Zespół Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach reprezentowali uczniowie klasy 3act o profilu technik budownictwa z elementami pożarnictwa: Michał Osuch i Bartosz Makulus, którzy spisali się znakomicie zajmując II miejsce w okręgu i kwalifikując się do finału centralnego, który odbędzie się w dniach 23-25 maja 2024.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finale centralnym Olimpiady „Buduj z pasją”!