„ Jestem świadomy – jestem bezpieczny” – nasz reprezentant na podium

Tegoroczna edycja konkursu profilaktycznego „ Jestem świadomy – jestem bezpieczny” organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 za nami. Tradycyjnie inicjatywa była skierowana do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Puław i powiatu puławskiego, konkurs odbył się w czterech kategoriach: literackiej (wiersz), plastycznej (plakat), multimedialnej (prezentacja) i wiedzy (test), a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli:  Starosta Puławski,  Prezydent Miasta Puławy i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Puławach.  W konkursowe szranki stanęli reprezentanci naszej szkoły –  Oliwia Winiarczyk, Joanna Siwiec, Antoni Piórkowski, Filip Bartoszcze – którzy wykazali się dużą wiedzą i zaangażowaniem. W kategorii plastycznej uczeń klasy 1 iT Filip Bartoszcze uzyskał zaszczytne trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Więcej: ZST w Puławach