Z dumą informujemy o sukcesie reprezentantów naszej szkoły:

Antoniego Piórkowskiego, Wiktora Gębali oraz Mateusza Rybaka z klasy 4 igP w ogólnopolskim konkursie „Geopodchody 2023”.

Organizatorami zawodów są : Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie, Wydział Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Warmińsko – Mazurski Oddział Stowarzyszenia Geodetów Polskich, a odbywają się one w dwóch etapach:  teoretycznym i praktycznym.

Pierwsza faza rywalizacji została rozstrzygnięta za pośrednictwem platformy e-learningowej Moodle Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a jedną z osiemnastu najlepszych w Polsce drużyn okazali się być reprezentanci Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach! Przed naszymi uczniami kolejny etap zmagań, w dniach 5 maja – 7 maja 2023 r. w Olsztynie zwycięskie zespoły zmierzą się w geodezyjnych konkurencjach praktycznych na terenie kampusu uniwersyteckiego Kortowo.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom: Antoniemu Piórkowskiemu, Wiktorowi Gębali oraz Mateuszowi Rybakowi i życzymy powodzenia w dalszym etapie rywalizacji. Słowa uznania kierujemy do nauczycieli przedmiotów zawodowych z zakresu geodezji : Magdaleny Urbanek oraz Tomasza Próchniaka.

Etap centralny odbędzie się w Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim  w dniach 5-7 maja, a zwycięzcy oprócz cennych nagród rzeczowych mogą liczyć na indeks uczelni. Z listą drużyn zakwalifikowanych można zapoznać się klikając w poniższy link: http://www.uwm.edu.pl/igib/ranking-zespolow-etap-teoretyczny