Nasi reprezentanci na podium! „ Młodzież zapobiega pożarom”,

Z dumą informujemy kolejnych sukcesach uczniów Budowlanki -  23 marca 2023 r. odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież zapobiega pożarom”, w których uczestniczyli reprezentanci naszej szkoły.  Spośród najstarszej grupy wiekowej laureatem został  Damian Kowalczyk z Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach ( klasa 2 act) , a pierwszoklasista Dawid Margaryan uzyskał drugie miejsce.

Gratulacje i dyplomy młodzi pasjonaci pożarnictwa odebrali z rąk Pani Starosty Danuty Smagi,  komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Puławach starszego brygadiera Grzegorza Podhajnego oraz jego zastępcy  st. Bryg. Andrzeja Kapicy. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim.

Materiał, foto : www.pulawy.powiat.pl