Dzień Otwarty w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach

Tradycyjnie pierwszego dnia kalendarzowej wiosny społeczność Zespołu Szkół nr 2 im E. Kwiatkowskiego w Puławach zaprasza na dzień otwarty. Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie powitali w progach szkoły ósmoklasistów, którzy rozważają podjęcie nauki w naszej szkole, a także towarzyszących im opiekunów. Młodzież została zapoznana z ofertą edukacyjną placówki, infrastrukturą oraz bogatym zapleczem dydaktycznym. Przedstawiono realia zdobywania poszczególnych zawodów, akcentując możliwości , jakie otwierają one na rynku pracy. Podczas tegorocznego dnia otwartego zaangażowaniem wykazali się uczniowie Zespołu Szkół nr 2, którzy ze szczerym entuzjazmem opowiedzieli o nauce w naszej szkole, umiejętnościach zdobywanych w jej murach, i podkreślali zadowolenie z wyboru placówki oraz kierunku kształcenia. W tym dniu naszych reprezentantów nie zabrakło również w hali sportowej ZST im. Marii Skłodowskiej-Curie, gdzie zorganizowano Targi Edukacji.

Podczas dnia otwartego mieliśmy przyjemność gościć wielu zainteresowanych, którym serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli w przygotowaniu wydarzenia oraz dzielili się swoimi doświadczeniami z młodszymi koleżankami i kolegami.

Zapraszamy do Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach!