Prosimy o włączenie się do prowadzonej w Starostwie Powiatowym w Puławach,
wspólnie z lokalnym oddziałem PCK, zbiórki darów dla poszkodowanych przez powódź mieszkańców południowo-zachodniej Polski.

Akcja trwa do końca września br. Dary można przynosić codziennie w godz. 7:30-20:00 do sali nr 102 w budynku Starostwa przy al. Królewskiej 19.
Aby zostawić dary w sobotę lub w niedzielę prosimy skorzystać z dzwonka przy głównym wejściu
.

Informuję, że Zespół Szkół nr 2 w Puławach włącza się w akcję powiatu puławskiego do pomocy na rzecz mieszkańców z regionów dotkniętych powodzią.

ZBIERAMY:
- artykuły spożywcze o długim terminie przydatności (np. konserwy, makarony, kasze, olej);
- środki higieny osobistej i czystości (np. szampony, mydło, pasta do zębów, żele pod prysznic, płyny do naczyń i podłóg, środki dezynfekujące);
TERMIN: 27 września 2024r godz.15.00
MIEJSCE: pokój pedagoga sala 44

Akcję koordynuje Samorząd Uczniowski

Pomóżmy powodzianom! Zbiórka darów w puławskim Starostwie

Wesprzyj powodzian pomocą, narzędziami i materiałami budowlanymi!