Nasi Absolwenci 2023

W piątek 28 kwietnia 2023 r. odbyło się  zakończenie roku szkolnego 2022/ 2023 uczniów klas maturalnych ZS nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach. Podczas uroczystego spotkania  absolwentów oddziałów: 4 dG, 4 cgG, 4 aG oraz 4 iG w serdecznych słowach pożegnał Dyrektor Krzysztof Szabelski, w imieniu wychowawców  powodzenia życzył im Radosław Rybak, a miłe słowa od młodszych kolegów przekazali reprezentanci samorządu uczniowskiego.

Spotkanie było okazją do wręczenie nagród uczniom, którzy wykazali się znakomitymi notami na świadectwach oraz sukcesami w dziedzinie sportu,  jak również aktywnie uczestniczyli w życiu Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach poprzez udział w  imprezach i uroczystościach szkolnych. Na ostatnim etapie nauki w murach Budowlanki najwyższe średnie ocen w gronie czwartoklasistów ( absolwentów gimnazjów) uzyskali uczniowie klasy 4 iG: Daniel Tatar ( średnia ocen 5,42 ), Seweryn Stępień ( średnia ocen 5,0), Nikodem Targiel (średnia ocen 4,73), Wiktoria Bany ( średnia ocen 4,5) oraz reprezentantka 4 cgG Dominika Koral ( średnia ocen 4,36).  Serdecznie gratulujemy!

Oficjalna część uroczystości stanowiła wstęp do spotkań młodzieży z wychowawcami: Ewą Hołody ( 4 cgG), Iwoną Rusiecką ( 4 aG), Joanną Gędek ( 4 iG) oraz Radosławem Rybakiem (4dG).  Po rozdaniu uczniom świadectw, wykonaniu pamiątkowych fotografii i wspólnym wspominaniu minionych lat nauki w Budowlance – niejednemu zakręciła się łezka w oku. Naszym drogim Absolwentom życzymy powodzenia, sukcesów w dalszej nauce, na ścieżkach kariery zawodowej oraz w życiu osobistym!