W ramach projektu „Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12.4 Kształcenie zawodowe realizowanego przez Powiat Puławski 10 uczniów Naszej Szkoły wzięło udział w kursie “Projektowanie i obsługiwanie procesu druku 3D”.
   Po wielu godzinnym szkoleniu i zdaniu egzaminu uczniowie otrzymali certyfikaty PRK 3 – Kwalifikacja cząstkowa na poziomie trzecim Polskiej Ramy kwalifikacji i europejskich ram kwalifikacji nadające im dodatkowe uprawnienia, które ułatwią uczniom odnalezienie się na rynku pracy.