Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Tworzenie folderu nie powiodło się.Path: [ROOT]/images/thumbnails/images/stories/2025

W poniedziałek 14 października 2024 r. tradycyjnie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym świątecznym dniu Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pierwszoklasiści spotkali się, aby symbolicznie przyjąć naszych najmłodszych uczniów do społeczności Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach.  Uroczyste ślubowanie złożyli reprezentanci klas 1 ait, 1 cdt oraz 1 wb, zobowiązując się do sumiennego traktowania obowiązków, przestrzegania najważniejszych życiowych i szkolnych zasad oraz  godnego reprezentowania ZS nr 2 w Puławach, gdzie honor, odpowiedzialność i szacunek są nadrzędnymi wartościami.

W tym niezwykle uroczystym dniu wiele serdecznych słów skierowano do nauczycieli – w dniu ich święta. Pan Dyrektor Krzysztof Szabelski złożył serdeczne życzenia pedagogom oraz wszystkim pracownikom oświaty, wręczając doroczne nagrody wybranym pracownikom. Gościliśmy przedstawicieli Rady Rodziców,  którzy na ręce Dyrekcji złożyli symboliczne kwiaty. Ciepłe słowa w imieniu społeczności uczniowskiej przekazała przewodnicząca samorządu Zuzanna Figiel.

W Dniu Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom życzymy, aby Wasz trud, cierpliwość, zaangażowanie i okazana wyrozumiałość znalazły uznanie w oczach uczniów, były źródłem zawodowej satysfakcji oraz codziennej radości.

Serdecznie witamy nowych członków społeczności Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach i życzymy, aby z powodzeniem zdobywali wiedzę, rozwijali swoje pasje i nawiązywali przyjaźnie, które przetrwają lata.

Agnieszka Gawinek