Witamy na stronie budowlanki   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie budowlanki Powered By GSpeech

megafon

TECHNIKUM NR 2                                   BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2

Na podstawie wytycznych ogłoszonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w dniu 23.10.2020 r. zajęcia praktyczne zawodu w ZKZ w Puławach przechodzą w tryb zdalny do dnia 08.11.2020 r.

Zawieszam praktykę zawodową klasom które odbywały zajęcia u pracodawców, rozpoczętą dwa tygodnie temu. Uczniowie tych klas rozpoczynają zajęcia w szkole od dnia 9 listopada 2020 r., zgodnie z planem lekcji.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2  Krzysztof Szabelski

Zgodnie z wprowadzonymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii koronawirusa dla strefy czerwonej, w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły wprowadza się następujące zmiany:

1. Z dniem 19 października 2020 r. Zespół Szkół Nr 2 w Puławach prowadzi kształcenie zdalne realizując tygodniowy rozkład zajęć dydaktycznych poszczególnych oddziałów zgodny z obowiązującym planem lekcji. Zajęcia praktyczne w ZKZ odbywają się zgodnie z planem nauczania w formie stacjonarnej.
  2. W ramach tygodniowego planu zajęć dydaktycznych realizowane są:
    • lekcje przedmiotowe,
    • godziny do dyspozycji wychowawcy,
    • zajęcia rewalidacyjne,
    • zajęcia z pomocy psychologiczno – pedagogicznej.
  3. Zawiesza się czasowo indywidualne programy nauczania, koła zainteresowań i inne zajęcia pozalekcyjne.
  4. Metody pracy zdalnej będą dostosowane do możliwości psychofizycznych uczniów. Czas pracy dla uczniów wynosi 30 minut w danej jednostce lekcyjnej.
  5. Nauczyciele w godzinach zgodnych z planem lekcji danego oddziału pozostają w stałej gotowości do kontaktu z uczniem w  formie: dziennik elektroniczny Librus, Ms Teams, email.
  6. Nauczyciel zapewnia każdemu uczniowi i rodzicowi możliwość konsultacji poprzez dziennik elektroniczny.
  7. Kolejne informacje przekazywane będą przez stronę szkoły i Dziennik Librus

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2  Krzysztof Szabelski

Od dnia 14.09.2020r. (poniedziałek) w ciągach ciasnych węzłów komunikacyjnych zasadniczego budynku naszej szkoły oraz hali gimnastycznej wprowadzam dla uczniów i nauczycieli obowiązek noszenia maseczek, przyłbic, itp.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Puławach

2021 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.