Witamy na stronie budowlanki   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie budowlanki Powered By GSpeech

24-100 Puławy,
ul. Jaworowa 1

megafon

HOT-INFO


-->
Odsłony: 283

„Szczepimy się dla siebie i innych”

                Tuż przed zakończeniem roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach odbyły się szczepienia przeciwko COVID 19. Wydarzenie zainicjowane przez samorząd uczniowski poprzedzone było spotkaniami informacyjnymi w poszczególnych klasach, podczas których młodzież dzieliła się swoimi spostrzeżeniami i wątpliwościami związanymi z przeciwdziałaniem COVID -19. Wiele osób we własnym zakresie zaszczepiło się przeciwko koronawirusowi, jednak zebrała się również grupa zainteresowana skorzystaniem z tej formy walki z pandemią w szkole. W piątek 18.06.2021 r. z inicjatywy szkolnego koordynatora pani Gabrieli Sieprawskiej, we współpracy z koordynatorką szczepień szkolnych panią Sabiną Furgą, przedstawiciele SPZOZ Puławy podali 24 osobom,w tym 19 uczniom,  szczepionkę Comirnaty firmy Pfizer. Akcja szczepień w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach przebiegła bardzo sprawnie i jest naszą symboliczną „cegiełką” w walce o powrót do normalności - bez pandemii.

Samorząd Uczniowski ZS nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach

Kategoria:

2021 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech