Witamy na stronie budowlanki   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie budowlanki Powered By GSpeech

24-100 Puławy,
ul. Jaworowa 1

megafon

HOT-INFO


-->
Odsłony: 946

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach

 

  W piątkowy poranek 25 czerwca 2021 r. w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Dyrektor Krzysztof Szabelski, grono pedagogiczne oraz społeczność uczniowska, a także przedstawiciele rodziców spotkali się, aby podsumować miniony okres pracy. Pan Dyrektor w ciepłych słowach zwrócił się do zgromadzonych, by wyrazić wdzięczność i uznanie dla osiągnięć młodzieży oraz pedagogów, a także życzyć zebranym udanego wakacyjnego wypoczynku – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego oraz rady rodziców przy tej okazji również zabrali głos, podkreślając znaczącą rolę nauczycieli w życiu młodych ludzi.

  Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowania pracy, która bardzo często przynosi imponujące efekty. Liczne grono uczniów odebrało nagrody i gratulacje z rąk Dyrektora Krzysztofa Szabelskiego – za bardzo dobre wyniki w nauce, udział w różnorodnych konkursach i olimpiadach, a także osiągnięcia sportowe. Dla przykładu, spośród uczniów technikum najlepsi okazali się: tegoroczna abiturientka Anna-Mariia Andrushko, której średnia ocen wynosi 6,0, a także: Antoni Piórkowski (średnia ocen 5,35, klasa 2 igP), Karolina Michalik (średnia ocen 5,18, klasa 3 cgt) oraz Dominik Giza (średnia ocen 5,0, klasa 4 jt). Na wyróżnienie w grupie uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia nr 2 zasługują: Michał Marzec ( średnia ocen 4,73) i Jakub Gawron ( średnia ocen 4,47) , uczniowie klasy 1 wb oraz Krystian Jędrak (średnia ocen 4,25, klasa 2 mwP). Czteraścioro przedstawicieli naszej szkoły odebrało nagrody z rąk Starosty Danuty Smagi podczas tegorocznej gali „Być najlepszym”. Ponadto Karolina Michalik i Antoni Piórkowski zostali uhonorowani stypendiami Prezesa Rady Ministrów. Reprezentanci Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach: Anna-Mariia Andrushko, Antoni Piórkowski oraz Jolanta Latos uzyskali również gratyfikacje w ramach programu „Lubelska kuźnia talentów 2019-2021” skierowanego do najzdolniejszych uczniów.

  Po wspólnym spotkaniu społeczności szkolnej, w bardziej kameralnym gronie uczniowie poszczególnych klas odebrali cenzurki z rąk wychowawców i w radosnej atmosferze rozpoczęli wakacje. Młodzieży ZS nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach oraz wszystkim uczniom świętującym zakończenie roku szkolnego życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, aby nadchodzące miesiące były pełne wrażeń. Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni, gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań, a najbliższe wolne dni niech będą okazją do wspierania Waszych pasji i zainteresowań. Wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły życzymy zasłużonego odpoczynku od codziennych obowiązków, radosnych przeżyć i niezapomnianych wakacji.

Agnieszka Gawinek

   

Kategoria:

2021 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech