Witamy na stronie budowlanki   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie budowlanki Powered By GSpeech

24-100 Puławy,
ul. Jaworowa 1

megafon

HOT-INFO


-->
Odsłony: 1153

Do grona klas informatycznych które w zdalnej nauce praktycznie wykorzystują stacjonarny sprzęt komputerowy i urządzenia sieciowe naszej szkoły dołączyli uczniowie zawodu technik pojazdów samochodowych. Poprzez wykorzystanie programu zdalnego dostępu zalogowali się do komputerów w sali 21, rozwiązując zadania ćwiczebne praktycznej części egzaminu z kwalifikacji. Pracę uczniów obserwował na bieżąco nauczyciel kształcenia zawodowego w pracowni komputerowej  na włączonych monitorach, jednocześnie utrzymując stały kontakt z nimi poprzez MS Teams.

Dobra robota.

Praca zdalna

Praca zdalna

Serwery

 

 

 

 

 

Zakończyły się prace instalatorskie i testy połączeń sprzętu sieci komputerowej i wkrótce do zdalnych użytkowników pracowni 21 dołączy również klasa trzecia technik informatyk, do tej pory zdalnie pracująca w pracowni 46. Poprzez techniki zdalnego dostępu (Tunele IP) rozpocznie trudne ćwiczenia konfiguracji połączonych serwerów, przełączników i routerów również w zakresie przygotowania do egzaminu z kwalifikacji EE.08.

Kategoria:

2022 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech