Witamy na stronie budowlanki   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie budowlanki Powered By GSpeech

24-100 Puławy,
ul. Jaworowa 1

megafon

HOT-INFO


-->
Odsłony: 1217

Starosta Puławski zaprasza na 20. Powiatowy Dzień Kultury. Wydarzenia zaplanowano w niedzielę, 11 października 2020 roku o godz. 14.00 w ogrodzie przy Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach, ul. Sieroszewskiego 4. 20. Powiatowy Dzień Kultury
W programie jubileuszowego święta kultury przewidziano wręczenie Dorocznych Nagród Starosty Puławskiego w Dziedzinie Kultury oraz koncert lubelskiej artystki Marioli Zagojskiej z zespołem.

 

Całość uroczystości odbędzie się w plenerze z zachowaniem obowiązujących w naszym kraju reguł bezpieczeństwa sanitarnego. Dlatego bardzo prosimy wszystkich przybyłych na imprezę o zapoznanie się i przestrzeganie zawartych w umieszczonym na stronie Powiatu regulaminie zasad.

www.pulawy.powiat.pl

Kategoria:

2022 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech