Witamy na stronie budowlanki   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie budowlanki Powered By GSpeech

megafon

TECHNIKUM NR 2                                   BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2

Opublikowana została korekta Planu lekcji obowiązująca od dnia 11.10.2021 r.

Zmiany planu są związane z powrotem z praktyk klas 3aG, 3cgG, 3dG i 3iG. W pozostałych klasach mogły się zmienić sale.

PLAN OPUBLIKOWANY

Proszę porównać poniżej podane sygnatury z wyświetlonym materiałem. W przypadku podawania niezgodnych wartości należy użyć "Twardego odświeżania" - skrót klawiatury CTRL oraz klawisz F5.

Sygnatura!

Obowiązuje od: 11 października 2021 r. wygenerowano 08.10.2021
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum

Szanowni rodzice uczniów klas 1dgt, 1mb, 1wb, 1it.

Z uwagi na fakt, że Państwa dzieci miały znikomy kontakt z osobą zakażoną wirusem COVID-19, zwracamy się z uprzejmą prośbą o obserwację stanu zdrowia dziecka. W przypadku stwierdzenia niepokojących objawów prosimy o zgłoszenie się do lekarza pierwszego kontaktu. Zajęcia lekcyjne odbywają się na dotychczasowych zasadach, w formie stacjonarnej.

Decyzją Dyrektora szkoły klasy 1ist, 2ast, 3dP, 3iP, 4jt nie przychodzą do szkoły w dniach: czwartek 23.09, piątek 24.09 i poniedziałek 27.09.

Z kolei klasa 1act nie przychodzi do szkoły tylko w czwartek 23.09 i piątek 24.09.

Proszę śledzić dalsze informacje w Librusie i na stronie szkoły.

Równolegle przez Librus wysyłane są informacje dotyczące nauczania zdalnego.

Spotkanie z rodzicami klas pierwszych

14.09.2020 r.  (wtorek) - godz. 15:30

Rodzice klas pierwszych spotykają się z wychowawcami klas w następujących salach:

Poziom

I mb

mechanik pojazdów samochodowych

I wb

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

I act

technik mechanik
technik budownictwa

I dgt

technik pojazdów samochodowych
technik geodeta

I it

technik informatyk

I ist

technik informatyk
technik spawalnictwa

I piętro

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach.

Tradycyjnie, pierwszego dnia września  społeczność Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach zebrała się, aby wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny. Dyrektor Krzysztof Szabelski w serdecznych słowach powitał przybyłych: gości, rodziców i opiekunów uczniów, młodzież, grono pedagogiczne i pracowników szkoły. Uroczystość uświetniła swoją obecnością Pani Danuta Smaga, Starosta Powiatu Puławskiego, która spotkała się z pierwszoklasistami.

Na wstępie Dyrektor ZS nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach Krzysztof Szabelski zwrócił się do zgromadzonych, życząc uczniom owocnej pracy w nowym roku szkolnym oraz wielu sukcesów, a pedagogom satysfakcji z podejmowanego trudu. Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań dla Władz Powiatu Puławskiego, którego wsparcie umożliwiło modernizację naszej szkoły oraz ustawiczne doposażanie pracowni w nowoczesny sprzęt dydaktyczny.
Dnia 1 września 2021 roku przypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej, do której nawiązał Dyrektor Krzysztof Szabelski. 1 września 1939 roku rozpoczęła się najstraszniejsza z wojen, która pochłonęła ponad 50 mln istnień, a każde z nich zasługuje na pamięć i szacunek. Podczas uroczystego spotkania nie mogło zabraknąć odniesienia do współczesnych realiów, pandemii – dlatego po raz kolejny przypomniano o zasadach reżimu sanitarnego i konieczności troski o wspólne bezpieczeństwo.

Po oficjalnej inauguracji roku szkolnego uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas. W Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach naukę podjęło ponad sześćset osób, uczęszczających do 24 oddziałów. Utworzono sześć klas pierwszych, dwa profile branżowej szkoły pierwszego stopnia oraz cztery kierunki technikum, w tym nową specjalność – technik spawalnictwa.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz wielu miłych chwil w koleżeńskim gronie. Nauczycielom niech nie zabraknie pozytywnej energii, niezbędnej do urzeczywistniania kolejnych ambitnych zamierzeń  i realizacji często niełatwych przedsięwzięć.

Powodzenia w roku szkolnym 2021/2022!

2021 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.