24-100 Puławy,
ul. Jaworowa 1

HOT-INFO


*/ -->

TECHNIKUM NR 2                                                            BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2

 STRUKTURA KSZTAŁCENIA 2019/2020

Kategoria:

Zapraszam do zapoznania się z pozycjami dotyczącymi  rozbudowy naszej szkoły.

Dziennik Wschodni

Budowlanka do rozbudowy. Do ZS nr 2 w Puławach dobudują nowe skrzydło

Zespół Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach zyska pięć nowych sal dydaktycznych i windę. Do istniejącego budynku dobudowane zostanie nowe skrzydło.

Więcej www.dziennikwschodni.pl

Również redakcja  LPU tv - Puławska Telewizja zamieściła relację filmową, wywiad z Dyrektorem szkoły.

Obejrzyj tutaj: lputv.pl

 

Kategoria:

Dnia 12 marca br., na terenie Zespołu Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
w Puławach odbędzie się VII Powiatowy konkurs pt. „Znam przepisy ruchu drogowego”.

Wydarzenie organizowane jest dla uczniów szkół Powiatu Puławskiego (szkół podstawowych i ponadpodstawowych). Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Konkurs odbywa się pod patronatem Starosty Puławskiego, Komendy Powiatowej Policji i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Puławach.

Celem naszej inicjatywy jest propagowanie bezpiecznego zachowania młodych ludzi na drodze, przygotowanie ich do roli przyszłych kierowców, poszerzanie ich wiedzy i umiejętności w tym zakresie, ze zwróceniem szczególnej uwagi na właściwe i kulturalne zachowanie w ruchu drogowym.

W wydarzenie zaangażowane są następujące podmioty: Starostwo Powiatowe w Puławach, Komenda Powiatowa Policji w Puławach, Straż Miejska w Puławach, Państwowa Powiatowa Straż Pożarna w Puławach, Ośrodek Szkolenia Kierowców "Cezary Lipski"- sponsor głównej nagrody, Hurtownia części zamiennych RK Niedziałek.

W poprzedniej edycji powiatowego konkursu "Znam przepisy ruchu drogowego" wzięło udział 279 uczniów z 17 szkół, 11 gimnazjalnych, 6 ponadgimnazjalnych. Konkurs składał się z trzech etapów: eliminacji wstępnych, półfinału oraz finału, w ramach których uczniowie zaprezentowali swoją wiedzę rozwiązując testy w formie papierowej i elektronicznej.

Serdecznie zapraszamy.

 

Organizator – Radosław Rybak

Regulamin VII Konkursu Znam Przepisy Ruchu Drogowego 2020 rok /pdf/

Kategoria:

Opublikowana została korekta Planu lekcji obowiązująca od dnia 03.02.2020 r.

PLAN OPUBLIKOWANY

Proszę porównać poniżej podane sygnatury z wyświetlonym materiałem. W przypadku podawania niezgodnych wartości należy użyć "Twardego odświeżania" - skrót klawiatury CTRL oraz klawisz F5.

Sygnatura!

Obowiązuje od: 3 lutego 2020 r. wygenerowano 2020-01-27
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum
Kategoria:

Poniżej aktualne identyfikatory dostępu do serwisu internetowego IT Szkoła.

Grupy uczniów dla roku szkolnego 2019/2020:

Grupa: 2it2019      rok nauki: 2
Identyfikator grupy: 32e5-c37c
Grupa: 2jt2019      rok nauki: 2
Identyfikator grupy: 32e6-db4e
Grupa: 3it2019      rok nauki: 3 
Identyfikator grupy: 32e7-8e8d
Grupa: 3jt2019      rok nauki: 3
Identyfikator grupy: 32e8-7bfe
Kategoria:

INFORMACJA

 Na podstawie art. 37 ust. 1 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w zw. z art. 11 Ustawy z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych  Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Puławach  wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Panią Aleksandrę Jarocką, z którą mogą się Państwo kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych,  za pośrednictwem adresu email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Administratora.

2020 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.