Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

HOT-INFO

-->

INFORMACJE 2018/2019

Odsłony: 1515

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach

 

            W środowe przedpołudnie 19 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Dyrektor Krzysztof Szabelski, grono pedagogiczne oraz społeczność uczniowska, a także przedstawiciele rodziców spotkali się, aby podsumować miniony okres pracy. Pan Dyrektor w ciepłych słowach zwrócił się do zgromadzonych, by wyrazić wdzięczność i uznanie dla osiągnięć młodzieży oraz pedagogów, a także życzyć zebranym udanego wakacyjnego wypoczynku – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego oraz rady rodziców przy tej okazji również zabrali głos, podkreślając znaczącą rolę nauczycieli w życiu młodych ludzi.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowania pracy, która bardzo często przynosi imponujące efekty. Liczne grono uczniów odebrało nagrody i gratulacje z rąk Dyrektora Krzysztofa Szabelskiego – za bardzo dobre wyniki w nauce, udział w różnorodnych konkursach i olimpiadach, a także osiągnięcia sportowe. Dla przykładu, spośród uczniów technikum najlepsi okazali się: Andżelika Kowalczyk, uczęszczająca do klasy 3 igt (średnia ocen 5,53), Anna-Mariia Andrushko z klasy 2 it (średnia ocen 5,28) oraz Patrycja Baryła z 3 igt (średnia ocen 5,0). W gronie tegorocznych maturzystów najwyższe noty na świadectwie zdobyła Karolina Stylska, absolwentka klasy informatycznej, która mogła pochwalić się średnią ocen 5,22. Na wyróżnienie w grupie uczniów Zasadniczej Szkoły nr 2 zasługuje Piotr Kursa (3az), którego średnia ocen to 4,62, a najlepszymi wynikami w nauce w Branżowej Szkole I Stopnia nr 2 mógł pochwalić się Cezary Kustra, uczeń klasy 2 wz – średnia ocen 4,93.

Po wspólnym spotkaniu społeczności szkolnej, w bardziej kameralnym gronie uczniowie poszczególnych klas odebrali cenzurki z rąk wychowawców i w radosnej atmosferze rozpoczęli wakacje. Młodzieży ZS nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach oraz wszystkim uczniom świętującym zakończenie roku szkolnego życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, aby nadchodzące miesiące były pełne wrażeń. Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni, gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań, a najbliższe słoneczne miesiące niech będą okazją do wspierania Waszych pasji i zainteresowań. Wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły życzymy zasłużonego odpoczynku od codziennych obowiązków, radosnych przeżyć i niezapomnianych wakacji.

Agnieszka Gawinek

Kategoria:

2020 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.