Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

HOT-INFO

-->

INFORMACJE 2018/2019

Odsłony: 668

W dniu 01.03.2019 odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców. Nasz zespół awansował do finału pokonując w fazie grupowej zespoły I Liceum Ogólnokształcące im. A.J. ks. Czartoryskiego w Puławach w Puławach i Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym.

W pierwszym meczu nasza reprezentacja zagrała z faworytami turnieju Zespołem Szkół Technicznych. Niestety ulegliśmy w dwóch setach do 17 i 22. Kolejny mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny nad Zespołem Szkół Rolniczych w Klementowicach. W ostatnim meczu gospodarze gładko pokonali zespół z Klementowic. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco;

I MIEJSCE -- Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach

II MIEJSCE – Zespół Szkół nr2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach

III MIEJSCE-- Zespół Szkół Agrobiznesu im. Macieja Rataja w Klementowicach.

(Red: P. T.)

Kategoria:

2020 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.