Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

HOT-INFO

-->

INFORMACJE 2018/2019

Odsłony: 938

Poloneza czas zacząć. - Podkomorzy rusza
I z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza,
I wąsa podkręcając, podał rękę Zosi,

I skłoniwszy się grzecznie, w pierwszą parę prosi.

Za Podkomorzym szereg w pary się gromadzi;
Dano hasło, zaczęto taniec - on prowadzi.

W sobotni wieczór 9 lutego 2019 r. maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach wraz z zaproszonymi gośćmi świętowali długo oczekiwane wydarzenie – bal maturalny. Tradycyjna studniówka została zorganizowana w Domu Weselnym „U Jakuba” w Sosnowie przez uczniów klas: 4agt, 4ct, 4dt oraz 4it, którzy zaprosili do wspólnej zabawy Dyrektora szkoły, wychowawców oraz całe grono pedagogiczne i przedstawicieli rodziców. Na wstępie młodzież w pięknych słowach podziękowała za trud pedagogów, którym wręczono symboliczne bukiety kwiatów, a Dyrektor Krzysztof Szabelski życzył przyszłym abiturientom szampańskiej zabawy i pomyślnego zdania zbliżających się egzaminów.

W pięknym, tradycyjnym polonezie można było podziwiać wiele par. Po uroczystym rozpoczęciu, nadszedł czas na wspólną zabawę. Jak stwierdza jednak z maturzystek, noc studniówkowa będzie należała do niezapomnianych, a organizatorzy zadbali o atrakcje.
Na czas tego uroczystego i jedynego w swoim rodzaju balu, wszystkim udało się odrzucić zmartwienia i całkowicie zanurzyć się w dobrej zabawie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wspólne zabawy, takie jak: kankan, belgijka czy pociąg. W trakcie zabawy niespodziewanie przybyli przebierańcy aby także świętować zbliżającą się maturę ".

Jak przystało na bal abiturientów, wspólne harce trwały do białego rana.

Wszystko co dobre, szybko się kończy – cytując znane słowa: „Mięła Studniówka z wielkim hukiem. Czas ucieka i matura coraz bliżej...”. Naszym czwartoklasistom życzymy, aby jak najlepiej wykorzystali dni dzielące ich od egzaminu maturalnego. Niech zabawa studniówkowa pozostanie na zawsze w Waszej pamięci, jako jeden z najpiękniejszych bali oraz wspomnienie szkolnych przyjaźni, a zarazem kolejny krok w stronę dorosłości.

(Foto:SC. opracowanie A.G.)

Serdeczny druhu przybywaj, wesela z nami zażywaj!

 

Skończymy o pianiu kura, później już tylko... Matura!!!
Kategoria:

2020 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.