Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

HOT-INFO

-->

INFORMACJE 2018/2019

Odsłony: 729

Na terenie Powiatu Puławskiego udzielana jest nieodpłatna pomoc prawna. Pomoc będzie udzielona każdemu, kto jej potrzebuje i złoży oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Harmonogram pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.: (pdf)

 

Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie obejmuje rozpoznanie problemu i udzielenie porady dostosowanej do indywidualnej sytuacji osoby korzystającej z porady. Osoba korzystająca jest informowana o przysługujących jej prawach oraz spoczywających na niej obowiązkach.

Harmonogram pracy punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w 2019 r.: (pdf)

W razie potrzeby, podczas porady może być sporządzony wspólnie z osobą zainteresowaną plan wyjścia z trudnej sytuacji oraz udzielona pomoc w jego realizacji

Więcej - POWIAT PUŁAWY

Kategoria:

2020 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.