• Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki

Technik budownictwa

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik budownictwa jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: wykonywania określonych robót budowlanych; organizowania i kontrolowania robót związanych z zagospodarowaniem terenu budowy; organizowania i kontrolowania robót budowlanych stanu surowego i robót wykończeniowych; organizowania i kontrolowania robót związanych z utrzymaniem obiektów budowlanych w pełnej sprawności technicznej; sporządzania kosztorysów oraz przygoto...

Technik mechanik

Technik mechanik Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik mechanik jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: wytwarzania części maszyn i urządzeń; dokonywania montażu maszyn i urządzeń; instalowania i uruchamiania maszyn i urządzeń; obsługiwania maszyn i urządzeń; organizowania procesu produkcji. Technik mechanik - to specjalista w zakresie projektowania, konstruowania, budowy, obsługi i naprawy maszyn i urządzeń mechanicznych, w tym obrabiarek do o...

Technik informatyk

Technik informatyk jest specjalistą w zakresie wykonywania następujących zadań zawodowych: 1) montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych; 2) projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami; 3) projektowania baz danych i administrowania bazami danych; 4) tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami. Technik informatyk jest zawodem poszukiwanym na rynku europejskim z atrakcyjnymi ofer...

Technik pojazdów samochodowych

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik pojazdów samochodowych jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: 1) diagnozowania stanu technicznego pojazdów samochodowych; 2) obsługiwania i naprawiania pojazdów samochodowych; 3) organizowania i nadzorowania obsługi pojazdów samochodowych. Technik pojazdów samochodowych to specjalista od współczesnej motoryzacji, jej rozwoju, najnowocześniejszych metod diagnostycznych, obsługi i naprawy pojazdów.To kierunek związan...

Technik geodeta

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik geodeta jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: 1) zakładania i pomiaru osnów geodezyjnych oraz wykonywania pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych terenu; 2) sporządzania opracowań geodezyjnych i kartograficznych na podstawie danych pomiarowych lub projektowych; 3) wykonywania pomiarów realizacyjnych, inwentaryzacyjnych, powykonawczych i kontrolnych obiektów budowlanych i urządzeń technicznych oraz opracowywania wyników ...

Mechanik pojazdów samochodowych

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: 1) użytkowania pojazdów samochodowych; 2) diagnozowania pojazdów samochodowych; 3) naprawiania pojazdów samochodowych. Kształcenie techniczne obejmuje zajęcia dotyczące konstrukcji pojazdów, ich eksploatacji i użytkowania, diagnostyki, naprawy itp. Mechanik pojazdów samochodowych to atrakcyjny i poszukiwany zawód. W ramach nauki w szkole uczeń nabywa umiej...

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie elektromechanik pojazdów samochodowych jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: 1) oceniania stanu technicznego układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych; 2) naprawiania układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych; 3) prowadzenia pojazdów samochodowych. Elektromechanik pojazdów samochodowych jest poszukiwanym w regionie puławskim i nie tylko specjalistą w zakresie osprzętu elektryczneg...

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: 1) montowania systemów suchej zabudowy; 2) wykonywania robót malarskich; 3) wykonywania robót tapeciarskich; 4) wykonywania robót posadzkarskich; 5) wykonywania robót okładzinowych. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: montowania systemów suchej za...

 • Technik budownictwa

 • Technik mechanik

 • Technik informatyk

 • Technik pojazdów samochodowych

 • Technik geodeta

 • Mechanik pojazdów samochodowych

 • Elektromechanik pojazdów samochodowych

 • Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach

Zespół Szkół nr 2


im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach
24 - 100 Puławy ul. Jaworowa 1
poczta@zs2.pulawy.pl
tel./fax 81 8868227 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki

Start Technikum Technik informatyk - 2017/2018 Wykaz podręczników do klasy trzeciej 2017/2018
Wykaz podręczników do klasy trzeciej 2017/2018 Drukuj
Wpisany przez Administrator   
środa, 05 lipca 2017 12:39

PRZEDMIOTY OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

kl. III Technikum

Przedmiot

Tytuł podręcznika

Autor

Wydawnictwo

Nr dopuszczenia

Matematyka

Poznać zrozumieć. Liceum i technikum. Klasa 2. Zakres podstawowy i rozszerzony

Przychoda

Łaszczyk

WSiP

Numer dopuszczenia

582/2/2013

582/3/2014

Poznać zrozumieć. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy i rozszerzony

REligia

Świadczę o Jezusie wobec drugiego człowieka

Ks. R. Strus

Gaudium

AZ-63-01/10-LU-1/15

język polski

Odkrywamy na nowo. Język polski, cz. 4

K. Budna

J. Manthey

Operon

Numer dopuszczenia 444/4/2013

język angielski

FOCUS

Kay

Pearson

Numer dopuszczenia 672/2/2013/2015

język niemiecki

Fokus 2

Anna Kryczyńska-Pham

WSiP

Numer dopuszczenia 695/2/2015

Historia i społeczeństwo

Historia i społeczeństwo. Starożytność

A.Balicki i inni

Operon

Historia i społeczeństwo. Średniowiecze

A.Balicki i inni

Operon

informatyka (rozszerzona)

- technik pojazdów

samochodowych

- technik mechanik

- technik informatyk

Ciekawi świata. Informatyka Zakres rozszerzony. Część 2

Ewa Mikołajewicz

Operon

Numer dopuszczenia 474/2/2013

Geografia (Rozszerzona)

-technik geodeta

-technik budownictwa

Oblicza geografii 2

T. Rachwał

Nowa Era

Numer dopuszczenia 501/2/2013

kl. III TECHNIK INFORMATYK

Przedmiot

Tytuł podręcznika

Autor

Wydawnictwo

Pracownia baz danych

Bazy danych i systemy baz danych

Przemysław Domka

WSiP

Systemy baz danych

Bazy danych i systemy baz danych

Przemysław Domka

WSiP

Sieci komputerowe

Projektowanie i wykonywanie lokalnej sieci komputerowej

Krzysztof Pytel, Sylwia Osetek

WSiP

Pracownia urządzeń techniki komputerowej

Naprawa komputera osobistego

Tomasz Marciniuk, Krzysztof Pytel, Sylwia Osetek

WSiP

Programowanie aplikacji internetowych

Witryny internetowe

Małgorzata Łokińska

WSiP

Pracownia systemów operacyjnych

Administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi

Krzysztof Pytel, Sylwia Osetek

WSiP

Pracownia sieci komputerowych

Projektowanie i wykonywanie lokalnej sieci komputerowej

Krzysztof Pytel, Sylwia Osetek

WSiP

Pracownia programowania

Aplikacje internetowe

Małgorzata Łokińska

WSiP